Centrum Dentystyczne Projekt Uśmiech uzyskało w 2017 roku akredytację niezależnej międzynarodowej organizacji Global Clinic Rating. Według GCR Projekt Uśmiech jest najlepszą kliniką stomatologiczną w Gdańsku.

Ocena GCR – Co to oznacza?

GCR to międzynarodowa, niezależna organizacja, której eksperci oceniają kliniki medyczne w tym stomatologiczne z całego świata. Ranking GCR ma na celu określanie, jakie standardy panują w klinikach stomatologicznych bez względu na kraj, bądź kontynent. Podobnie jak w przypadku hoteli, które posiadają gwiazdki, tak Global Clinic Rating przyznaje akredytacje ośrodkom stomatologicznym tworząc niezależny ranking gabinetów stomatologicznych z wybranego kraju oraz całego świata.

Ranking GCR powstaje na podstawie oceny międzynarodowych ekspertów. Sprawdzają oni standardy panujące w danej klinice wykorzystując swój unikalny algorytm, który oparty jest na czterech składowych:

  1. GCR Expertise Score – ocena doświadczenia specjalistów pracujących w klinice, ich międzynarodowe wykształcenie i nabyte kompetencje.
  2. GCR Facilities Score – ocena posiadanego przez klinikę wyposażenia specjalistycznego medycznego i niemedycznego służącego pacjentom kliniki,
  3. GCR Services Score – ocena zakresu i jakości procedur medycznych, usług i udogodnień dla pacjentów kliniki,
  4. GCR Feedback Score – ilość i jakość wcześniejszych opinii dotyczących leczenia pacjentów dostępnych publicznie z niezależnych źródeł dostępnych online.

Co akredytacja GCR oznacza dla Pacjentów?

Międzynarodowa akredytacja GCR oznacza, że klinika stomatologiczna, oferowana przez nią jakość usług, poziom leczenia pacjentów i wyposażenia jest wyższa niż średnia i jest na najwyższym światowym poziomie.

W przeszłości trudno było bezwzględnie ocenić i wskazać „dobrą” klinikę stomatologiczną. Dlaczego? Ponieważ prywatna opieka medyczna jest wysoce zindywidualizowaną, wielopoziomową współpracą pomiędzy pacjentem a zespołem medycznym.

Zamiast prostego ocenienia jakości klinik poprzez wcześniejsze doświadczenia, rekomendacje przyjaciela lub przeczytanie opinii online, nasi specjaliści ds. Akredytacji GCR sprawdzają akredytowane kliniki we wszystkich dziedzinach, które wpływają na komfort leczonego Pacjenta.

Pacjent przyjeżdżając do kliniki akredytowanej przez Global Clinic Rating może mieć pewność, że wybrał najlepszy ośrodek dentystyczny oceniany przez międzynarodowy zespół ekspertów.

W rankingu GCR Projekt Uśmiech zajmuje wysokie 3.miejsce pośród 2000 polskich klinik stomatologicznych.

Call Now Button