Igor Foltyn

lekarz stomatolog, współzałożyciel

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem na kierunku Implantologii Stomatologicznej (Oral Implantology).Uczestnik wielu prestiżowych konferencji, kursów i szkoleń w Polsce oraz na świecie. Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom nowoczesnej medycyny i stomatologii. Prywatnie pasjonat sportów wodnych i zimowych, były medalista i reprezentant Polski w judo.

„Systematyczny rozwój umiejętności oraz zdobyte doświadczenie pozowoliły mi stworzyć nowoczesną placówkę medyczną, zatrudnić i wyszkolić profesjonalny, zgrany zespół lekarzy i asystentek. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym światowym poziomie.”

Certyfikaty

Zdecydowanie polecam wszystkim!!!

Niestety zdarzyło mi się „leczyć” zęby w kilku trójmieskich klinikach zazwyczaj z krótkotrwałym skutkiem, na Dr Igora wypadło naprawianie błędów innych „super” stomatologów. Mimo że jestem praktycznie nową pacjentką dr Igora, już teraz wiem że tym razem trafiłam w ręce profesjonalisty:)
napisała Karolina na trojmiasto.pl

Po prostu fajnie i szybko 🙂

Od ponad 2 lat doktor Foltyn leczył moje mocno zaniedbane uzębienie. To co na mnie zrobiło najlepsze wrażenie to podejście do pacjenta. Rozluźnianie atmosfery, liczne żarty i dowcipy zawsze pozwalały zrelaksować się przed samym zabiegiem, a jednocześnie powodowały iż nie czuło się stresu przed kolejną wizytą. Zaplanowanie procesy leczenia naprawdę dużych ubytków było racjonalne i zawsze dyskutowane ze mną, co pozwalało w pewnym sensie zrozumieć cały proces leczenia. Samo leczenie za każdym razem przebiegało bezboleśnie, wizyty były tak planowane, że zajmowały nie dużą ilość czasu. Elastyczność, dobra komunikacja i merytoryczne przygotowanie to są najważniejsze cechy. Moje leczenie finalizowałem w nowym gabinecie doktora. Projekt Uśmiech jest gabinetem wyposażonym w sympatyczny personel i fajny klimat przyjazny pacjentowi 🙂 Z reguły się mówi ze bym tam wrócił, ale ponieważ już zakończyłem leczenie to chyba tylko na kawkę wpadne:D
napisał Marcin Kowalik na trojmiasto.pl

Polecam!

Ja mialam dosyc duzy zakres uslug:leczene kanalowe pod mikroskopem, robienie korony oraz inplantat.Moja opinia: klinika ma bardzo dobry sprzet, leczenie bezbolesne, fachowosc dr Foltyn jest na 5-tke, mila atmosfera,ceny przystepne.
napisała Elżbieta ze Szwecji na znanylekarz.pl

Dentysta sadysta? Na pewno nie Dr Igor Foltyn!:) Leczenie kanałowe ułamanego zęba, który spartaczył inny dentysta, zupełnie bezbolesne, a odbudowany włóknem szklanym ząb wygląda tak, jak gdyby nigdy nic się z nim nie stało.
Aleksandra Marlena Jagiełło-Królikowska
Dr Igor Foltyn to Dr House stomatologii. Polecam szczerze :).
Piotr Steblik
Przeczytaj więcej opinii na trojmiasto.pl i znanylekarz.pl.

Tomasz Minor

lekarz dentysta

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału lekarsko-dentystycznego. Aktywny uczestnik licznych konferencji, kursów i szkoleń z zakresu nowoczesnej stomatologii. Pasjonat leczenia endodontycznego, z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego oraz szeroko pojętej nowoczesnej protetyki stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.

Certyfikaty

Bardzo polecam dr Tomasza!!

Świetnie wyleczył mi kanały zębów pod mikroskopem, nawet te które były źle wyleczone przez innych lekarzy. Teraz już nic mnie nie boli 😉 Posiada bardzo duże doświadczenie w tym co robi. Jest dokładny i NIE leczy zębów byle jak, aby tylko coś zrobić i zarobić pieniądze.. Jeśli potrzebujesz leczenia kanałowego to naprawdę polecam!!
napisała Pacjentka na znanylekarz.pl

Jestem zachwycona , przestałam bać się stomatologów. Obsługa idealna. Doktor Foltyn i Doktor Minor, to specjaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Panowie są mili, sympatyczni oraz szybcy i skuteczni. Panie asystentki są lekarstwem na stres. Opieka i sprzęt – pierwsza klasa. Polecam wszystkim ten gabinet. Pozdrawiam personel i do zobaczenia.
Elżbieta Pniewska
Pozytywny i uśmiechnięty. Ze zrozumieniem przyjął mnie z masą pytań i obaw. Przed podjęciem leczenia wszystko wyjaśnił. Leczenie przebiegło bezboleśnie od znieczulenia po wypełnienie. Z czystym sumieniem gorąco dr Tomka polecam! Choć pewien lęk zawsze mi towarzyszy, dr Tomasz zawsze żartem rozładuje napięcie i strach a ja wychodzę z gabinetu zadowolony, że nie bolało! Panie Tomaszu – dziękuję i jak najwięcej zadowolonych pacjentów życzę!
Michał R. / znanylekarz.pl

Paulina Bautembach-Koberda

dr n.med.

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz program Erasmus/Socrates Comenius University of Bratislava. Posiada specjalizację z Protetyki Stomatologicznej. W 2013 roku obroniła z wyróżnieniem pracę naukową na stopień doktora nauk medycznych. Autorka i współautorka prac z zakresu protetyki stomatologicznej i implantoprotetyki. Od 2008 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach i szkoleniach z zakresu protetyki stomatologicznej i implantoprotetyki.

Ogromną satysfakcję sprawia jej możliwość uczestniczenia w metamorfozie uśmiechu każdego pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem wymagań estetycznych. Hobby to tenis ziemny oraz sporty zimowe.

Certyfikaty

Marcin Kozłowski

lekarz dentysta

Maciej Koberda

Lekarz dentysta, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Oddziale Stomatologicznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz program Erasmus/Socrates Comenius University of Bratislava. Autor i współautor prac z zakresu chirurgii szczękowo twarzowej i protetyki stomatologicznej. Prelegent referatów z zakresu chirurgii jamy ustnej.

Lek. Dent. Maciej Koberda posiada specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej.

Przez 8 lat wykonywał zabiegi na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Centrum Medycyny Inwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Zdobyte tam doświadczenie oraz uczestnictwo w licznych kursach i sympozjach z Chirurgii Szczękowej i Implantologii pokazuje jak wielką pasja jest dla niego ta dziedzina stomatologii.

Certyfikaty

Fantastyczne podejście do pacjenta! Pan dr Maciej Koberda usunął mi ósemkę bezboleśnie! Miła atmosfera 🙂 polecam każdemu kto boi się dentysty!
Barbara T. / znanylekarz.pl
Pan doktor usuwal mi niedawno „6” dolna. Poszlo sprawnie, bezproblemowo, bezbolesnie. Do tego to przemily i konkretny czlowiek. Absolutnie polecam!

Monika Teślak

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, współzałożyciel Koła Naukowego przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUMed. Uczestnik wielu szkoleń i kursów podyplomowych, które pozwalają na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje w stomatologii estetycznej i odtwórczej, endodoncji i protetyce. W klinice dokłada wszelkich starań, aby pomóc pacjentom przezwyciężyć nawet głęboko zakorzeniony strach przed stomatologiem.

Brała udział w programie wymiany w prestiżowym Ondokuz Mayis Universitesi w Turcji, gdzie poznawała najnowsze techniki w stomatologii jak również wspaniałą kulturę i atmosferę tego kraju.

W wolnym czasie miłośniczka motocykli i dalekich podróży z podręcznym plecakiem.

Certyfikaty

Polecam jak najbardziej, świetni specjaliści, profesjonalna obsługa, wszystkim polecam Panią Doktor Monikę Teślak, taka delikatna, że aż miło. Aż chce się leczyć ząbki. Mi po wizytach u Pani doktor minęła trauma stomatologiczne ;))))
napisała Ania na trojmiasto.pl
Polecam Stomatolog Panią Monikę Teślak. 🙂
napisał Allan na trojmiasto.pl
Pełen profesjonalizm a jednocześnie bardzo sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim bez wyjątku. Ogromne podziękowania dla Pani Moniki – czułam od początku, że trafię w dobre ręce. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Iwona Domurad
Polecam wszystkim, którzy boją się wizyty u dentysty. Niezwykle miła i sympatyczna Pani doktor, można zapomnieć, że jest się na fotelu dentystycznym. Od samego początku wizyty czuć pełen profesjonalizm i miłą atmosferę, kiedy to pacjent czuję się najważniejszy. Miałam pewność, że trafiłam w dobre ręce. Pani Monika z życzliwością i bardzo dokładnie odpowiadała na moje pytania. Z pewnością mogę powiedzieć, że to najlepszy stomatolog w Gdańsku!
Ewelina / znanylekarz.pl
Pani doktor bardzo profesjonalna, miła i delikatna. Serdecznie polecam, szczególnie osobom takim jak ja – po niemiłych doświadczeniach ze stomatologami.
Anna / znanylekarz.pl
Od 3 lat leczę zęby u Pani Doktor Moniki, właśnie jestem po kolejnej wizycie i jestem jak zwykle w stu procentach zadowolona. Wizyty są zawsze bezbolesne (co dla mnie jest najważniejsze ;)), wszystko jest dokładnie objasniane, znakomite podejście do pacjenta – na wesoło i z cierpliwością – i o ile wizytę u dentysty można w ogóle nazwać przyjemnością, to u Pani Doktor naprawdę tak jest. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam wzystkich „boidutków” do wizyt u p. Moniki 🙂 Dziękuję za wszystkie uzdrowione ząbki 🙂
Aneta / znanylekarz.pl

Maciej Przeniosło

lekarz dentysta

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Gdańsku. Swą wiedzę doskonalił w Kole Naukowym przy Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUMed oraz licznych zjazdach i konferencjach naukowych na terenie całego kraju. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, tak by swoim pacjentom zapewnić profesjonalną opiekę oraz piękny i zdrowy uśmiech. W czasie wolnym pasjonat żeglarstwa morskiego, kapitan, instruktor, wykładowca.

Certyfikaty

Serdecznie polecam! Leczyłam się u dr Macieja Przeniosło super lekarz, cierpliwy i bardzo miły. Każdym uprzejmy i serdeczny. Pozdrawiam też panią,brunetke, z recepcji bardzo pomocna i sympatyczna 🙂 polecam!
Zadowolona / trójmiasto.pl
Polecam pana dr. Macieja Przeniosło wszystkim, którzy boją się wizyty w gabinecie dentystycznym. Delikatny i opanowany, cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Na pewno zostanę stałą pacjentką:)
Szczęśliwa pacjentka / trójmiasto.pl

Anna Klimaszewska

lekarz dentysta

Agnieszka Maj

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów przewodniczyła Polskiemu Towarzystwu Studentów Stomatologii i została laureatem ogólnopolskiego konkursu Najlepszy Student Stomatologii. Za swoje największe spełnienie zawodowe uznaje wolontariat w Nepalu, gdzie udzielała kompleksowej pomocy pacjentom w lokalnych szpitalach. Udział w projekcie umożliwił odkrycie kultury tego niesamowitego kraju, wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata oraz pracę w warunkach, gdzie dostęp do podstawowej opieki medycznej jest mocno utrudniony. Ta niezwykle radosna i energiczna lekarka z pasją leczy pacjentów. Wizyty cechuje delikatność, staranność i przyjemna atmosfera.

Sylwia Wilk-Strzelecka

higienistka stomatologiczna

Ukończyła Gdańskie Studium Higienistki Stomatologicznej, posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie a swoje kwalifikacje podnosi podczas wielu kursów oraz szkoleń. W naszym Centrum koordynuje prace asystentek i higienistek stomatologicznych, dodatkowo jest odpowiedzialna ze większość zamówień materiałowych do kliniki Projekt Uśmiech.

Certyfikaty

Anna Jackowska

asystentka stomatologiczna

Uczennica Gdańskiego Studium Higienistki Stomatologicznej. Podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach zawodowych.

W wolnym czasie czyta książki i gra w squasha. Pasjonatka sportów zimowych. Chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami jako instruktorka snowboardu.

Certyfikaty

Paulina Rychter

asystentka stomatologiczna

Ukończyła Gdańskie Studium Techniki Dentystycznej. Od marca 2017r. jest członkiem Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych. Swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach i wykładach z zakresu protetyki stomatologicznej. Wielokrotna uczestniczka turniejów tańca towarzyskiego i nowoczesnego o międzynarodowej randze. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem, fotografią analogową, żeglarstwem i podróżowaniem.

Sylwia Potrykus

asystentka stomatologiczna

Absolwentka Studium Medycznego w Gdańsku o kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jej ciekawa osobowość pozwala ubarwić życie jej i jej bliskim. Miła , zawsze uśmiechnięta oraz opiekuńcza. Z zawodu oraz zamiłowania od zawsze związana z gastronomią. Pasjonatka dobrej kuchni, Wolne chwile spędza aktywnie na realizowaniu marzeń.

Aleksandra Baranowska

asystentka stomatologiczna

Absolwentka Gdańskiego Studium Asystentki Stomatologicznej. Poza gabinetem studentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Chemii. Uwielbia muzykę, a wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi. Interesuje się Formułą 1, ale sama częściej jeździ na 8 kółkach jako uczestniczka maratonów rolkarskich.

Ania Krzyżanowska

Higienistka Stomatologiczna

Absolwentka Gdańskiego Studium Higienistek stomatologicznych. W swojej pracy uwielbia kontakt z pacjentami. Osoba bardzo empatyczna. Poza pracą w gabinecie od 7 lat czynnie zajmuje się fotografią prywatna i okolicznościową. Ceni sobie aktywny tryb życia. Jej motto życiowe „ albo masz wymówki, albo rezultaty”.

DOROTA DROZDOWICZ

Higienistka Stomatologiczna

Absolwentka Gdańskiego Studium Medycznego na kierunku Higienistka stomatologiczna. Cierpliwa, empatyczna uwielbiająca muzykę i dobre filmy. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, czyta książki bądź jeździ na rowerze.

Kamila Zielonka

rejestratorka medyczna

Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej, studia cywilne na wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych, kierunek pedagogika. W naszym centrum zajmuje się kompleksową rejestracją pacjentów, udzielaniem informacji o dostępnych usługach i cenach oraz kierowaniem pacjentów do odpowiednich lekarzy.

Certyfikaty

Ewelina Kirjew

rejestratorka medyczna

Absolwentka kierunku techniki dentystyczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz kierunku higienistka stomatologiczna szkoły policealnej. Wolny czas spędza aktywnie. Prywatnie miłośniczka górskich wędrówek (zwłaszcza w Tatrach), a od niedawna również sportów zimowych.

Wojciech Szuchnicki

menadżer, współzałożyciel

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej oraz Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, przez ostatnie lata z powodzeniem współprowadzi pracownię projektową w branży architektoniczno-konstrukcyjnej.

Obdarzony wielką pasją do sportu, przez 20 lat wyczynowo uprawiał szermierkę,
był wielokrotnym Mistrzem Polski, medalistą Mistrzostw Świata i Europy.
W 2000 roku został nagrodzony przez Polski Komitet Olimpijski Główną Nagrodą Fair Play za uczciwą postawę podczas zawodów sportowych.

Wojtek jest odpowiedzialny za rozwój, sprawne działanie naszego Centrum.

Certyfikaty

PARNTERZY: